Про нас

Компанія Thermal Art надає нашим клієнтам продукти та послуги найвищої якості, а саме:

  • вибір оптимальних рішень опалення;
  • підбір опалювального обладнання;
  • розрахунок необхідних обсягів тепловіддачі;
  • постачання опалювального обладнання;
  • монтаж на об'єкті;
  • сервісне обслуговування.

Ми ексклюзивно представляємо низку брендів дизайнерських радіаторів та сушки для рушників преміум-класу в Україні: Accuro-Korle (Туреччина), Graziano (Італія), Geber Radiatori (Італія) та внутрішньопідлогових конвекторів – CoolTherm (Україна). Також у нашій обоймі безліч таких іменитих брендів, як Irsap, Zehnder, Isan, Kermi, Antrax, Betatherm, Arbonia, Luxrad, Jaga, Purmo, Buderus, Cordivari, Schlosser, Carlo-Poletti та Oventrop, які ми представляємо на дилерських умовах.

Радіатори і сушарки для рушників виконані переважно вручну і можуть бути виготовлені з використанням кам'яної крихти, смоли і нержавіючої сталі, з різними принтами і геометричними малюнками.

Підхід до кожного клієнта у нас індивідуальний, адже ми підбираємо обладнання, виходячи з бажання клієнтів, а також технічних особливостей приміщень. Ви можете бути впевнені, що зрештою отримаєте ексклюзивний і якісний результат. Підбір та виробництво всіх виробів відбувається виключно під Ваш проект.

Ми допоможемо поєднати шикарні інтер'єрні рішення із сучасними технологіями в галузі опалення. Наш досвід реалізації десятків проектів: від бюджетних до розкішних – тому підтвердження.

Отримайте консультаціюнашого експерта

Залишіть заявку і ми неодмінно зв'яжемося з Вами, щоб відповісти на всі питання або підібрати потрібний опалювальний прилад.

×
×
Залиште заявку для зворотного зв’язку