Showroom

Для вашої зручності ми створили найбільший шоу-рум дизайнерського опалювального обладнання в Україні, який налічує близько 100 одиниць товарів та розташований в самому центрі Києва по вул. Шота Руставелі, 32 (метро Палац Спорту).

Це саме те місце, де можна подивитися наживо на топові новинки у світі дизайнерських радіаторів і рушникосушок, порівняти який конвектор працює тихіше і визначитися з кольором, яким ви хочете пофарбувати свій майбутній прилад опалення.

Ви приїдете на авто та переживаєте, що не зможете знайти місце, де залишити свою машину через брак місць для паркування у центрі Києва?

Не хвилюйтеся, адже у нас є приватний паркінг прямо біля шоу-руму, де завжди знайдеться місце для вашого авто!

Запишіться на візит до нашого шоу-руму і вже найближчим часом наші менеджери із задоволенням проведуть екскурсію для вас за чашкою ароматної кави.

Хочете домовитися про зустріч у шоу-румі прямо зараз? Набирайте нас за телефоном: +38 (063) 262-82-86, або пишіть нам в один із месенджерів: Telegram, Viber.

Отримайте консультаціюнашого експерта

Залишіть заявку і ми неодмінно зв'яжемося з Вами, щоб відповісти на всі питання або підібрати потрібний опалювальний прилад.

×
×
Залиште заявку для зворотного зв’язку