Cпівробітництво

Компанія Thermal Art запрошує до довгострокової та взаємовигідної співпраці:

  • дизайнерів інтер'єрів;
  • дизайнерські бюро;
  • архітекторів;
  • монтажні організації;
  • проектні організації;
  • будівельні компанії;
  • забудовників.

Співпрацюючи з нами, Ви отримаєте бездоганний сервіс для Вас та Ваших клієнтів, які завжди залишаться задоволеними. Ви можете не турбуватися про комплектацію свого об'єкта дизайнерськими радіаторами, сушарками для рушників, внутрішньопідлоговими конвекторами, теплою підлогою та аксесуарами, адже ми вже про все подбали: з Вас проект – з нас підбір обладнання та аксесуарів, виходячи з технічної потреби приміщення в тепловіддачі та бажання клієнта.

Ще сумніваєтеся? Ось 8 причин, чому працювати з нами варто обов'язково:

1. Найбільший шоу-рум опалювального обладнання України.

Наш шоу-рум налічує близько 100 різних дизайнерських моделей радіаторів, сушки для рушників і внутрішньопідлогових конвекторів. Ви без проблем зможете привести сюди свого клієнта та показати йому те, що він хоче купити на замовлення. Обіцяємо, Ви будете вражені.

2. Прямі та ексклюзивні поставки від заводів-виробників.

Ми ексклюзивно імпортуємо товари всесвітньо відомих брендів опалювального обладнання: Graziano (Італія), Geber Radiatori (Італія), Accuro-Korle (Туреччина), а також офіційно представляємо низку інших брендів безпосередньо від заводу-виробника.

3. Офіційна гарантія на все наше обладнання.

Замовник може бути впевнений, що якість продукції та її гарантійне обслуговування буде на вищому рівні, гарантія безпосередньо від заводу, а також післягарантійне обслуговування від нас – тому підтвердження.

4. Повний спектр послуг замовника.

Ми супроводжуємо угоду від «а» до «я»: спочатку з'ясовуємо потребу замовника, вважаємо тепловтрати, тому підбираємо необхідне обладнання, прораховуємо вартість, доставляємо на об'єкт і монтуємо, якщо необхідно. Ні Вам ні замовнику не треба буде турбуватися, ми про все вже подбали.

5. Винятково індивідуальні рішення.

Ми зможемо підібрати для замовника саме те, що йому хочеться та потрібно, жодних шаблонних рішень. Чи потрібно щось ексклюзивне, що викликає «вау-ефект»? Без проблем. Потрібно щось бюджетніше? Чи не питання, таке теж є у нас.

6. Економія для замовника.

У нас є програма лояльності, завдяки якій замовник зможе заощаджувати. Ми зацікавлені, щоб дати найкращі умови як для наших партнерів, так і для кінцевого клієнта.

7. Досвід роботи з комплектації об'єктів будь-яких масштабів.

Ми вже реалізували сотні проектів із комплектації об'єктів опалювальним обладнанням різного масштабу: від однокімнатної квартири до величезних особняків. Також, ми маємо досвід комплектації проектів будь-якого бюджету: від бюджетних до розкішних.

8. Справді вигідна співпраця насправді.

Вам буде дуже цікаво та вигідно співпрацювати з нами, просто переконайтеся самі. 

Бажаєте отримати Ваші умови співпраці прямо зараз? Набирайте нас за телефоном: +38 (063) 262-82-86, або пишіть нам в один із месенджерів: Telegram, Viber. 

Отримайте консультаціюнашого експерта

Залишіть заявку і ми неодмінно зв'яжемося з Вами, щоб відповісти на всі питання або підібрати потрібний опалювальний прилад.

×
×
Залиште заявку для зворотного зв’язку