Наші бренди

Ми ексклюзивно імпортуємо бренди водяних конвекторів, трубчастих та дизайн-радіаторів а також рушникосушок і дизайн арматури топ та преміум-класу в Україну:

JAGA (Бельгія), VERANO (Польща), ISAN (Чехія), IRSAP (Італія); ANTRAX (Італія), GRAZIANO (Італія), WELAN (Польща), TERMA (Польща), accuro-korle (Туреччина), S.R. та Vario Term.

Також ми є дилерами таких іменитих брендів, як , Cooltherm, Betatherm, Arbonia, Zehnder, DL, Cordivari, Margaroli, Kermi, Purmo, Luxrad, Schlosser, Carlo-Poletti, які теж активно розвиваємо.

JAGA - з моменту свого заснування 1962 року Jaga зосередилася на інноваціях, творчості і сталому розвитку. Jaga, як і раніше, є незалежним сімейним підприємством, що йде своїм власним шляхом. Центральним пріоритетом цього курсу є соціальна та екологічна обізнаність і довгострокове мислення. Це дає змогу Jaga постійно інвестувати в інновації, виробництво, які, згідно з філософією дизайнера клімату, споживають менше енергії та сировини. Наразі Jaga є виробником найкращих водяних конвекторів, які ідеально підходять для сучасних систем опалення, таких як конденсаційні котли або теплові насоси, які є низькотемпературними системами, що набувають все більшу популярність, як і водяні теплі підлоги. Jaga - це про Вашу енергоефективність!

VERANO - історія компанії VERANO починається з 1978 року. Саме тоді завершено виробництво легендарного Фольксвагена "Жука". Основна мета VERANO - проєктування і постачання найсучасніших та найекологічніших продуктів, які щодня тішать наших клієнтів. Основна філософія нашої компанії - турбота про навколишнє середовище. Робимо все, щоб наше виробництво не діяло йому на шкоду, а продукти були енергоощадними та працювали десятиліття. Ми ведемо дослідження, співпрацюючи з найбільшими дослідницькими центрами в Європі, щоб постачати продукти з відмінними технічними параметрами. Серед наших партнерів є м. ін. Лабораторія ХЛК у Стуттгарті, Краківський Політехнічний Університет або Люблінський Політехнічний Університет. Наші продукти це теж норми та сертифікати Європейського Союзу. Ми ставимо на найвищу якість наших продуктів. Наше обладнання проєктується старанно і виготовляється матеріалами найвищої якості. Завдяки цьому наші продукти характеризуються не тільки високим рівнем добротності, але ще й ефективністю та енергоекономністю. Нашою турботою є сучасність, безпека та легкість у використанні наших продуктів, забезпечуючи нашим клієнтам максимальний комфорт і задоволення від цих продуктів.

ISAN - ISAN Radiátory s.r.o. є найбільшим виробником внутрышньопыдлогових конвекторів та рушникосушок у Чеській Республіці. Близько 90 відсотків своєї продукції ISAN експортує за кордон, а саме на ринки Європейського Союзу. ISAN є символом традиційного постачальника з більш ніж 60-річним досвідом, який пропонує клієнтам широкий асортимент радіаторів для ванних кімнат і дизайнерських радіаторів ISAN MELODY, конвекторів і радіаторів ISAN EXACT, конвекторів ISAN ECOLITE, водяних конвекторів в підлогу ISAN TERMO, трубчастих радіаторів ISAN ATOL і радіаторів ISAN SPIRAL з ребристим оребренням. Сучасні технологічні процеси та прогресивні ідеї гарантують високоякісний дизайн і технічні властивості.

IRSAP - сьогодні Irsap є італійським лідером і однією з найбільших виробничих компаній на ринку опалення в Європі. Набір компаній і брендів, які роками працюють по всій Європі, із заводами в Італії, Румунії та комерційними філіями у Франції, Іспанії, Польщі, Англії, Німеччині. Кожна з них ставить себе на службу замовнику, розробляючи інноваційні рішення, що разом робить Irsap італійським лідером і однією з найбільших європейських компаній у галузі опалення. Сила Irsap полягає саме в здатності отримати вигоду з цього різноманітного досвіду, оптимізуючи певні навички та пропонуючи найкращі інтегровані рішення. Надзвичайний процес технологічного зростання і досвіду в науці про матеріали спонукав IRSAP створювати сьогодні продукти, орієнтовані на енергозбереження, стримування управлінських витрат і дбайливе ставлення до навколишнього середовища. Завдяки високій тепловій ефективності та високій тепловіддачі радіатори IRSAP є ідеальним рішенням для будівель останнього покоління і для найсучасніших низькотемпературних систем. Безперервні дослідження в галузі дизайну та співпраця з відомими дизайнерськими студіями й університетськими інститутами привели до створення об'єктів-радіаторів, які передбачають нові тенденції в інтер'єрі.

ANTRAX - це компанія з Тревізо, заснована наприкінці дев'яностих років, яка спеціалізується на виробництві радіаторів для житлових будинків та контрактного опалення. Від початку своєї діяльності виробник радіаторів Antrax IT запропонував новий спосіб сприйняття тепла: сильна чутливість до естетичного стилю спонукала компанію спрямувати виробництво на опалювальні рішення, які виходять далеко за межі своєї конкретної функції і перетворюються на "елементи інтер'єру, що створюють домашній добробут". Для Antrax IT радіатор, стає справжнім об'єктом дизайну, відмінною рисою архітектури інтер'єру, який не тільки виконує свою основну функцію розсіювання тепла, але й покращує навколишнє середовище, передаючи відчуття добробуту та відображаючи стиль, смаки та індивідуальність тих, хто його обирає. Таким чином, ретельний і уважний вибір радіатора стає таким же важливим, як вибір меблів і предметів інтер'єру. Дизайнерські радіатори, вироблені у співпраці з міжнародними архітекторами та дизайнерами, а також радіатори, які були удостоєні найвищих нагород у всьому світі завдяки своїй формі та використаним технологіям. Деякі з найбільш значущих партнерств є наступними: Андреа Кросетта, Данте О Беніні та Лука Гонзо, Франческо Луккезе, Массімо Йоса Гіні, Віктор Васильєв, Пітер Ренкін, Маттео Тун та Антоніо Родрігес, і навіть Даніель Лібескінд, Марк Садлер та П'єро Ліссоні.

GRAZIANO - це не просто красиві та функціональні радіатори, Graziano – це елементи дизайну, інтегровані у повсякденне життя. Радіатори і сушки для рушників цього виробника - це надзвичайно унікальний продукт, повністю зроблений в Італії. В асортименті компанії Graziano безліч різних радіаторів, зроблених зі сталі, смоли, каменю та скла. На деякі з їхніх радіаторів можна подивитися та подумати, що це картина. Все абсолютно вірно, адже це те поєднання, яке зробить Ваше життя не тільки теплим, а й красивим. Штаб-квартира та виробництво знаходяться у місті Тарантаска, Італія.

WELAN - це компанія, яка задовольняє потреби особливих клієнтів. Індивідуальність, вишуканість і престиж - найкращі слова для опису наших радіаторів. Наші вироби позитивно впливають на настрій, що, в свою чергу, покращує якість життя. Ми даємо вам можливість відкрити для себе наші радіатори і дізнатися про те, як вони створюють атмосферу елегантності, винятковості та розкоші. Вам, напевно, цікаво, звідки я черпаю натхнення для дизайну радіаторів... Скажімо так, я надихаюся моментом. Це питання однієї частки секунди, коли я опиняюся в ідеальному часі та місці... і я його маю. Я поспішно шукаю блокнот, ручку... швидкий начерк, лише основну форму... але це ще не кінець. Концепція залишається в моїй голові, всі деталі формуються, і я думаю, як це має виглядати, щоб стати витвором мистецтва... мистецтва обігріву. Фінальний проект оцінюють архітектори, а потім, після позитивних відгуків, його запускають у виробництво.

TERMA - польський виробник обігрівачів для ванних кімнат, електричних рушникосушок, дизайн-радіаторів. З 1990 року ми обслуговуємо клієнтів не тільки в Польщі, але й у більш ніж 40 країнах світу на 4 континентах. Прагнення пропонувати продукцію найвищої якості є вираженням нашої поваги до споживача, добробут якого є для нас найвищою цінністю. Для нас недостатньо відповідати очікуванням - ми хочемо їх перевершити. Ми знаємо, що розвиток досягається лише у співпраці з тими, хто кращий за нас, тому співпраця з компетентними та креативними фахівцями дозволяє нам знаходити інноваційні та функціональні рішення. Ми постійно досліджуємо потреби наших клієнтів і розвиваємо технології, щоб пропонувати їм все кращі і кращі продукти. Ми зосереджуємося на якості, дизайні та різноманітності. Однак, перш за все, ми зосереджені на інноваціях. Ми беремо активну участь у міжнародних виставках та місцевих заходах і намагаємося бути близькими до кожної групи клієнтів: як до ділових партнерів, так і до споживачів. Результатом цього є постійно розширюваний асортимент продукції та індивідуальні продукти. Якщо рушникосушка то TERMA. Щодня її оберає все більше дизайнерів інтерєру, бо моделей сучасних багато а доступних кольорів, які ваув та ще й без націнки так їх просто дуже багато!

accuro-korle - втілення архітектурних та інтер'єрних рішень будь-якої складності. Саме Accuro-Korle однією з перших у світі представила ринку дизайнерські радіатори та сушки для рушників з нержавіючої сталі. Головною особливістю бренду є розробка індивідуальних рішень відповідно до розмірів та стилістичних побажань своїх клієнтів. Це стало можливим завдяки унікальним зварювальним технологіям та бажанню зробити інтер'єр кожного клієнта по-справжньому особливим. Довговічність продукції Accuro-Korle підтверджується гарантійним терміном 20 років, це вражає. Штаб-квартира та виробництво знаходяться в місті Стамбул, Туреччина.

S.R. - просто найкращ дизайн арматура для найкращих дизайн-радіаторів. Крани для підключення будь-яких радіаторів, з якими будеш певний що все надійно. Це сімейний завод, який повністю автоматизований не тільки в виробництві а в логістиці. S.R. - це якість, це надійність, це карсиво і це VIP.

Vario Term - була першою компанією в Польщі і однією з перших в Європі, яка почала виробляти термостатичні головки. Перші конструкції рідинних датчиків були розроблені в 1980-х роках на основі пружинних сильфонів, виготовлених для пневматичних систем автоматизації. Головки, термостатичні клапани та інші радіаторні аксесуари, які сьогодні виробляються під маркою Vario Term, відповідно до традицій, розроблені та виготовлені з максимальною увагою до якості та на високому технічному рівні. Vario Term - перша хто почав фарбувати радіаторну арматуру та натрапив на великий потік цікавості та замовлень. Зараз багато виробників дизайн радіаторів замовляють дану арматуру під власним брендом. Того що кольоровий радіатор з кольоровим підключенням це +50% до КРАСИВО Ж ЙОЛКИ ПАЛКИ!)) А ще однією з перевах бренду це набори ALL IN ONE - це коли з коплектом кранів та термоголовки ще і гайки та накладки і все в один колір, щоб монтаж та кінцевий результат вийшов як КОНХВЕТКА!!)))

Cooltherm – це компанія, яка виробляє надзвичайно тихі та дуже продуктивні внутрішньопідлогові конвектори в Україні. Досягти високих результатів компанії допомогла співпраця з німецькими інженерами, у яких вони перейняли досвід та майстерність зі створення якісної опалювальної техніки. Випробування конвекторів Cooltherm проводились у Київському Політехнічному Інституті ім. Сікорського та Харківському Аерокосмічному Університеті ім. Жуковського. Усі технічні показники підтверджуються сертифікатами. Продукція, обладнання та технологія виробництва – нічим не поступається іноземним виробникам, зберігаючи при цьому українську ціну. Купуючи продукцію Cooltherm, Ви за оптимальною ціною отримуєте високу якість на тривалий термін експлуатації. Виробництво знаходиться у місті Київ, Україна.

Отримайте консультаціюнашого експерта

Залишіть заявку і ми неодмінно зв'яжемося з Вами, щоб відповісти на всі питання або підібрати потрібний опалювальний прилад.

×
×
Залиште заявку для зворотного зв’язку