Ми ексклюзивно імпортуємо низку брендів дизайнерських радіаторів та рушникосушки преміум-класу в Україні: Accuro-Korle (Туреччина), Graziano (Італія), Geber Radiatori (Італія) та внутрішньопідлогових конвекторів – Cooltherm (Україна). Також у нашій обоймі безліч таких іменитих брендів, як Irsap, Zehnder, Isan, Kermi, Antrax, Betatherm, Arbonia, Luxrad, Jaga, Purmo, Buderus, Cordivari, Schlosser, Carlo-Poletti та Oventrop, які ми представляємо на дилерських умовах.

Accuro-Korle – втілення архітектурних та інтер'єрних рішень будь-якої складності. Саме Accuro-Korle однією з перших у світі представила ринку дизайнерські радіатори та сушки для рушників з нержавіючої сталі. Головною особливістю бренду є розробка індивідуальних рішень відповідно до розмірів та стилістичних побажань своїх клієнтів. Це стало можливим завдяки унікальним зварювальним технологіям та бажанню зробити інтер'єр кожного клієнта по-справжньому особливим. Довговічність продукції Accuro-Korle підтверджується гарантійним терміном 20 років, це вражає. Штаб-квартира та виробництво знаходяться в місті Стамбул, Туреччина.

Graziano – це не просто красиві та функціональні радіатори, Graziano – це елементи дизайну, інтегровані у повсякденне життя. Радіатори і сушки для рушників цього виробника - це надзвичайно унікальний продукт, повністю зроблений в Італії. В асортименті компанії Graziano безліч різних радіаторів, зроблених зі сталі, смоли, каменю та скла. На деякі з їхніх радіаторів можна подивитися та подумати, що це картина. Все абсолютно вірно, адже це те поєднання, яке зробить Ваше життя не тільки теплим, а й красивим. Штаб-квартира та виробництво знаходяться у місті Тарантаска, Італія.

Geber Radiatori - компанія, яка понад 25 років виробляє високотехнологічні сталевими дизайнерські радіатори. Деякі запатентовані розробки компанії, які вона використовує у своєму виробництві, є досі унікальними на ринку. Geber Radiatori – це увага до деталей та постійний пошук нових рішень, які націлені на задоволення замовника, надання їм справжнього комфорту життя. Чи бачили коли-небудь радіатор, який має чудове LED-підсвічування? Geber Radiatori зможе Вас здивувати. Штаб-квартира та виробництво знаходяться в місті Алессандрія, Італія.

Cooltherm – це компанія, яка виробляє надзвичайно тихі та дуже продуктивні внутрішньопідлогові конвектори в Україні. Досягти високих результатів компанії допомогла співпраця з німецькими інженерами, у яких вони перейняли досвід та майстерність зі створення якісної опалювальної техніки. Випробування конвекторів Cooltherm проводились у Київському Політехнічному Інституті ім. Сікорського та Харківському Аерокосмічному Університеті ім. Жуковського. Усі технічні показники підтверджуються сертифікатами. Продукція, обладнання та технологія виробництва – нічим не поступається іноземним виробникам, зберігаючи при цьому українську ціну. Купуючи продукцію Cooltherm, Ви за оптимальною ціною отримуєте високу якість на тривалий термін експлуатації. Виробництво знаходиться у місті Київ, Україна.


 

Отримайте консультаціюнашого експерта

Залишіть заявку і ми неодмінно зв'яжемося з Вами, щоб відповісти на всі питання або підібрати потрібний опалювальний прилад.

×
×
Залиште заявку для зворотного зв’язку