Дизайнерські
радіатори
Graziano
Дизайнерські
раковини
Graziano
Дизайнерські
радіатори
IRSAP
Дизайнерські
рушникосушки
IRSAP
Дизайнерські
радіатори
Accuro-Korle
Дизайнерські
рушникосушки
Accuro-Korle
Внутрішньопідлогові
конвектори
CoolTherm
Аксесуари для радіаторів
та конвекторів

Thermal Art – це професійний сервіс з підбору та постачання оптимальних рішень опалення. Ми ексклюзивно представляємо низку брендів дизайнерських радіаторів та сушки для рушників преміум-класу в Україні: Accuro-Korle (Туреччина), Graziano (Італія), Geber Radiatori (Італія) та внутрішньопідлогових конвекторів – CoolTherm (Україна).

Також у нашій обоймі безліч таких іменитих брендів, як Irsap, Zehnder, Isan, Kermi, Antrax, Betatherm, Arbonia, Luxrad, Jaga, Purmo, Buderus, Cordivari, Schlosser, Carlo-Poletti та Oventrop, які ми представляємо на дилерських умовах.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта гарантує те, що замовник отримає саме те, що йому потрібно без будь-яких компромісів. Ви можете бути впевнені, що зрештою отримаєте ексклюзивний і якісний результат. Підбір та виробництво всіх виробів відбувається виключно під Ваш проект.

Ми допоможемо поєднати шикарні інтер'єрні рішення із сучасними технологіями в галузі опалення. Наш досвід реалізації десятків проектів: від бюджетних до розкішних – тому підтвердження.

×
×
Залиште заявку для зворотного зв’язку