Сервіс

Компанія Thermal Art надає нашим клієнтам товари та послуги найвищої якості, ми завжди намагаємося відповідати кращим стандартам, саме тому ми супроводжуємо свого клієнта на всіх етапах угоди: від вибору опалювального обладнання до гарантійного та пост-гарантійного обслуговування. Також ми надаємо послуги з комплексної розробки опалювального проекту, до якого включаються замір та розрахунок тепловтрат об'єкта, гідравлічний розрахунок та підбір типу опалення для об'єкта.

Для вашого проекту ми завжди здійснюємо вибір оптимальних рішень опалення, виходячи з необхідної кількості тепла для приміщення. Це означає, що ми запропонуємо Вам лише ті варіанти, які оптимально співвідноситимуться з параметрами ціни та тепловіддачі. Навіщо ставити великий радіатор, якщо можна поставити менший радіатор, його потужності буде достатньо, і Ви при цьому заощадите? У цьому ми допоможемо.

Ми будемо відповідати на всі ваші запитання у ході справи. Ми розуміємо, що питання вашого тепла взимку – це дуже важливе питання і тут не може бути дрібниць.

Після того, як ми привеземо ваші товари прямо на об'єкт, ви зможете скористатися послугами монтажу або отримати консультацію в цьому питанні.

Після того, як наші опалювальні прилади будуть встановлені, ми залишатимемося на зв'язку з вами, якщо у вас виникнуть питання експлуатації приладів. Ми зробимо все зі свого боку, щоб унеможливити будь-які позаштатні ситуації, пов'язані з експлуатацією обладнання. Але якщо таке трапиться – ми в найкоротший термін займемося вирішенням цього питання в порядку гарантійного або постгарантійного обслуговування.

Отримайте консультаціюнашого експерта

Залишіть заявку і ми неодмінно зв'яжемося з Вами, щоб відповісти на всі питання або підібрати потрібний опалювальний прилад.

×
×
Залиште заявку для зворотного зв’язку